Apskaitos specialistė (-as)

PobÅ«dis: Hellmann Worldwide Logistics – aktyviai besivystanti logistikos paslaugas teikianti bendrovė, subūrusi patyrusius specialistus ir tvirtai įsitvirtinusi rinkoje. Mūsų klientams siūlome krovinių gabenimą kelių, jūrų, oro, geležinkelio ir mišriuoju transportu. Taip pat teikiame sandėliavimo, tarpininkavimo muitinei, krovinių draudimo ir kitas paslaugas. Regioninių filialų ir gerai išvystyto pasaulinio agentų tinklo pagalba mes užtikriname kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą. Jau 150 metų jubiliejų švenčianti Hellmann Worldwide Logistics prie savo komandos prisijungti kviečia naują komandos narį, kuris papildytų mūsų kolektyvą naujomis idėjomis ir energija - Apskaitos specialistą (-ę) Darbo pobūdis: Su krovinių pervežimu susijusių dokumentų ir duomenų vedimas ir tvarkymas verslo valdymo sistemoje Aktyvus dalyvavimas finansų skyriaus veikloje ir pavestų užduočių vykdymas

Reikalavimai: Noras mokytis ir tobulėti!
Dėmesingumas detalėms, analitinis mąstymas, greita orientacija
Anglų kalbos pagrindai (kitų kalbų mokėjimas - privalumas)
Panašaus darbo patirtis - privalumas
Kompiuterinis raštingumas

Įmonė siūlo:
Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes
Lankstų darbo grafiką, galimybę dirbti nuotoliniu būdu
Puikią darbo atmosferą ir pozityvią aplinką, visapusišką komandos palaikymą ir pagalbą
Nemokamus užkandžius, žaidimo konsolę
Atlyginimą nuo 1050 iki 1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių (priklausytų nuo Jūsų turimos kompetencijos ir prisiimamų vykdyti funkcijų) bei priedus nuo rezultatų.

Kita informacija:
Jei norite kreiptis dėl darbo vietos, prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą (CV) el.paštu iki 2022 m. sausio 31 d.

Susisieksime tik su kandidatais.
Pateikdami savo gyvenimą aprašymą, Jūs teikiate UAB "Hellmann Worldwide Logistics" savo asmens duomenis. Vykdydami ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus, informuojame Jus, kad tinkamo kandidato į laisvą darbo vietą atrankos tikslu UAB "Hellmann Worldwide Logistics"" tvarkys Jūsų gyvenimo aprašyme nurodytus asmens duomenis. Pasibaigus darbuotojų atrankai ir priėmus kandidatą į darbą, visų kitų neatrinktų kandidatų asmens duomenys bus sunaikinti ir toliau nebetvarkomi.

Atlyginimas: 1200 ā‚¬ iki mokesčių iÅ”skaitymo / apie 794 ā‚¬ "ÄÆ rankas"
Įmonė: UAB "Hellmann worldwide logistics"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Dariaus ir Girėno g. 81, 869931442, Personalas@hellmann.com
Paskelbta: 2022.01.18
Galioja iki: 2022.02.17

Atsiliepimai, skundai apie UAB "Hellmann worldwide logistics"


Komentaras:
Vardas:
 

PraÅ”ome čia raÅ”yti tik komentarus apie ÄÆmonę (ne apie save, kad ieÅ”kote darbo). Akivaizdžiai Å”meižikiÅ”ki ar komentarai su keiksmažodžiais bus iÅ”trinti. Prie skelbimo bus paskelbtas JÅ«sų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jÄÆ apÅ”meižė.

       Google apie UAB "Hellmann worldwide logistics"
KurRasti apie UAB "Hellmann worldwide logistics"
Verslo žinios apie UAB "Hellmann worldwide logistics"