šaltkalvis (-ė) - surinkėjas (-a)

Pobūdis: PLEČIAMĖS IR IEŠKOME ŠALTKALVIŲ - SURINKĖJŲ! Stabili ir sparčiai auganti įmonė, kuri specializuojasi vėdinimo sistemų ir įrangos gamyboje, plečiasi ir ieško norinčių prisijungti į komandą atsakingų ir darbščių darbuotojų. Darbo pobūdis: - Vėdinimo įrenginių, jų detalių surinkimas pagal brėžinius; - Gamybos plano laikymasis;Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje. - Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Reikalavimai: - Brėžinių supratimas;
- Atsakingas požiūris į darbą;
- Fizinė ištvermė;
- Darbo patirtis gamyboje - privalumas.


Įmonė siūlo:
- Darbo užmokestį nuo 1680 Eur (neatskaičius mokesčių) bandomuoju laikotarpiu, po bandomojo atlyginimas nuo 1920 iki 2680 Eur (neatskaičius mokesčių);
- Apmokymus darbo vietoje;
- Darbą viena pamaina po 8 val. darbo dienomis;
- Darbo vietą Lentvario g. 146, Vilnius. Patogus susisiekimas Vilniaus viešuoju transportu – visiškai šalia įrengta autobusų stotelė;
- Galimybę pietauti įmonės kavinėje patraukliomis kainomis.

Atlyginimas
1680-2680 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galimybė keltis kategoriją: kyla kategorija - kyla darbo užmokestis.

Informuojame, kad Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB "Komfovent" privatumo politika, su kuria galite susipažinti interneto svetainėje www.komfovent.com.Atlyginimas: 1680 € iki mokesčių išskaitymo / apie 1071 € "į rankas"
Įmonė: UAB "Komfovent"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Lentvario g. 146, 865054453, personalas@komfovent.com
Paskelbta: 2023.05.25
Galioja iki: 2023.06.24

Atsiliepimai, skundai apie UAB "Komfovent"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie UAB "Komfovent"
KurRasti apie UAB "Komfovent"
Verslo žinios apie UAB "Komfovent"