Restorano padavėjas (-a) labai gražioje Kauno vietoje

Pobūdis: Ieškome RESTORANO PADAVĖJO (-S), kuris (-i) prisijungtų prie draugiškos restorano šeimos! Šiuo darbo skelbimu kviečiame kandidatus, turinčius sėkmingos tokio darbo patirties! O jeigu esate naujokas, mes Jus mielai apmokinsime. Jūs: Aptarnausite restorano ir viešbučio svečius vidaus erdvėse ir nuostabaus grožio lauko terasose bei Liepų alėjoje Pristatysite svečiams šefo siūlomus patiekalus, gėrimus ir vyno kortą Turėsite progą aptarnauti svečius laikantis stalo etiketo, serviravimo taisyklių Turėsite pasiruošti darbui, susitvarkyti po darbo dienos Turėsite pasiruošti ir aptarnauti privačiuose renginiuose, koncertuose ir kt. renginiuose.

Reikalavimai: Mes tikimės iš Jūsų, kad galėsite dirbti PILNOMIS PAMAINOMIS
Tikimės, kad būsite orientuotas į svečią, taktiškas, nuovokus ir greitas
Kalbėjimas taisyklingai lietuvių kalba būtinas, anglų kalbos geras žinojimas - taipogi. Jeigu mokėsite papildomas užsienio kalbas– privalumas Jums ir mums
Jeigu turėsite patirties aptarnavimo srityje, turėsite ir pranašumą prieš kitus kandidatus

Atlyginimas: 1000 € iki mokesčių išskaitymo / apie 717 € "į rankas"
Įmonė: UAB "Monte Pacis"
Miestas: Kaunas
Kreiptis: T. Masiulio g. 31, 860863771, viktorija@montepacis.lt
Paskelbta: 2023.05.30
Galioja iki: 2023.06.29

Atsiliepimai, skundai apie UAB "Monte Pacis"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie UAB "Monte Pacis"
KurRasti apie UAB "Monte Pacis"
Verslo žinios apie UAB "Monte Pacis"