Muitinės tarpininkas(-ė)

Pobūdis: UAB "Daily Trade and Forwarding” – daugiau nei 12 metų veikianti ir profesionalias muitinės tarpininko paslaugas teikianti įmonė Lietuvoje. Prie savo kolektyvo kviečiame prisijungti muitinęs tarpininką(-ę) darbui pilnu etatu. Prisijungęs(-usi) prie mūsų: -Ruoši reikalingus dokumentus visoms muitinės procedūroms; -Pildysi importo, eksporto, tranzito ir bendrąsias deklaracijas; -Administruosi dokumentus; -Atstovausi įmonės bei kitų klientų interesus muitinėje. Mes siūlome: -100% nuotolinį darbą; -Svarbią poziciją įmonės viduje, kuri suteiks karjeros galimybes; -Galimybę prisijungti prie sparčiai augančios ir modernios organizacijos, kuri muitinės formalumus tvarko pasitelkusi skaitmeninius sprendimus; -Dinamišką darbo atmosferą bendraminčių apsuptyje.

Reikalavimai: Mes tikimės, kad tu:
-Atsakingas/-a;
-Greitai reaguoji į netikėtai susiklosčiusias situacijas (greitai priimi sprendimus);
-Moki rusų/anglų kalbą (privalumas).

Jeigu neturi muitinės tarpininko patirties – apmokysime!

Mes tikime, kad logistikos ateitis yra efektyvesni procesai ir tvaresnis verslas. Jeigu taip manai ir tu – mes laukiame tavo gyvenimo aprašymo el. paštu: office@dtforwarding.eu. Tel. nr. pasiteiravimui: +370 646 88928

Darbo patirtis: 1 metai
Atlyginimas: 2100 € iki mokesčių išskaitymo / apie 1299 € "į rankas"
Įmonė: UAB "Daily trade and forwarding"
Miestas: Klaipėda
Kreiptis: 864688928, zydrune@trevio.eu
Paskelbta: 2023.05.31
Galioja iki: 2023.06.30

Atsiliepimai, skundai apie UAB "Daily trade and forwarding"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie UAB "Daily trade and forwarding"
KurRasti apie UAB "Daily trade and forwarding"
Verslo žinios apie UAB "Daily trade and forwarding"