Psichologas (vyrai ir moterys)

Pobūdis: Darbas su vaikais turinčiais emocijų bei elgesio sutrikimų. Individualios ir grupinės pagalbos teikimas vaikams, turintiems elgesio ir emocijų sutrikimų, jų tėvams, globėjams, su vaikais dirbantiems specialistams. Pagalba sprendžiant krizines situacijas. Socialinių įgūdžių, tėvystės įgūdžių grupių vedimas. Mes siūlome: • darbą profesionalioje komandoje; • refleksijas ir supervizijas; • nuolatinę metodinę pagalbą. • palaikymą ir galimybę mokytis;

Reikalavimai: Turėti aukštąjį išsilavinimą ir psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologijos magistro kvalifikacinį laipsnį.
Išmanyti vaiko prieraišumo ir trauminio poveikio vystymuisi ypatumus, mentalizacijos įgūdžius ir techniką, kliento agresijos valdymo, prevencijos ir intervencijos būdus, elgesio ir emocijų sutrikimų ypatumus ir dinamiką.
Gebėti nustatyti vaikų psichologinius poreikius, atlikti psichologinį įvertinimą bei ištyrimą, mokėti kaupti, valdyti, sisteminti ir apibendrinti informaciją, rengti išvadas.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti :
Prašymą leisti dalyvauti atrankoje su sutikimu dėl asmens duomenų naudojimo atrankos tikslais;
Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
Gyvenimo aprašymas/CV.
Kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopija.


Darbo patirtis: 1 metai
Atlyginimas: 1700 € iki mokesčių išskaitymo / apie 1082 € "į rankas"
Įmonė: VšĮ Terapinio ugdymo centras "Aplink"
Miestas: Vilnius
Kreiptis: Svajonių g. 56, 866211972, info@tuc.lt
Paskelbta: 2023.06.07
Galioja iki: 2023.07.07





Atsiliepimai, skundai apie VšĮ Terapinio ugdymo centras "Aplink"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie VšĮ Terapinio ugdymo centras "Aplink"
KurRasti apie VšĮ Terapinio ugdymo centras "Aplink"
Verslo žinios apie VšĮ Terapinio ugdymo centras "Aplink"