Logistikos darbuotojas (Šilainiuose)

Pobūdis: Surinktų prekių paruošimas transportavimui; Prekių transportavimo vienetų sustatymas į prekių išsiuntimo liniją; Gautų pilnų palečių pervežimas į prekių rinkimo zoną; Darbas su elektriniu krautuvu; Tvarkos palaikymas atrinkimo ir sandėliavimo zonose.

Reikalavimai: Galimybė dirbti pilnu etatu nuo 8 val. iki 20 val. slenkančiu darbo grafiku (3 darbo dienos ir 3 poilsio dienos);
Darbo patirtis vairuojant elektrinį krautuvą;

Norėdami kandidatuoti – atsiųskite mums savo CV arba galite skambinti telefonu 8 60136844 (darbo dienomis 8-17 val.). Dėkojame už susidomėjimą, susisieksime su atrinktais kandidatais.

Kreipdamiesi ir pateikdami savo asmens duomenis, nurodytus kandidatavimo formoje ir/ar Jūsų pateiktose dokumentuose į laisvą UAB "Eiginta" darbo vietą, Jūs sutinkate su savo pateiktų asmens duomenų naudojimu atrankos tikslais.

Darbo patirtis: 1 metai
Atlyginimas: 1256 € iki mokesčių išskaitymo / apie 850 € "į rankas"
Įmonė: UAB "Eiginta"
Miestas: Kaunas
Kreiptis: B. Brazdžionio g. 21, 860136844, personalas@silas.lt
Paskelbta: 2023.06.08
Galioja iki: 2023.07.08

Atsiliepimai, skundai apie UAB "Eiginta"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie UAB "Eiginta"
KurRasti apie UAB "Eiginta"
Verslo žinios apie UAB "Eiginta"