Užsakymų komplektuotojas (Logistikos centre, Šilainiuose)

Pobūdis: Surinktų prekių komplektavimas ant palečių pagal užsakymus pristatymui į parduotuves; Užsakymų paruošimas išvežimui (prekių sukrovimas ant palečių, apvyniojimas plėvele); Darbas su elektriniu krautuvu.

Reikalavimai: Galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku nuo 8 val. iki 20 val. (darbo grafikas - 3 darbo dienos, 3 poilsio dienos) pilnu etatu;
Darbo patirtis vairuojant elektrinį krautuvą;

Norėdami kandidatuoti – atsiųskite mums savo CV arba galite skambinti telefonu 8 601 36844 (darbo dienomis 8-17 val.).Kreipdamiesi ir pateikdami savo asmens duomenis, nurodytus kandidatavimo formoje ir/ar Jūsų pateiktose dokumentuose į laisvą UAB "Eiginta" darbo vietą, Jūs sutinkate su savo pateiktų asmens duomenų naudojimu atrankos tikslais.Dėkojame už susidomėjimą, susisieksime su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas: 1256 € iki mokesčių išskaitymo / apie 850 € "į rankas"
Įmonė: UAB "Eiginta"
Miestas: Kaunas
Kreiptis: B. Brazdžionio g. 21, 860136844, personalas@silas.lt
Paskelbta: 2023.06.08
Galioja iki: 2023.07.08

Atsiliepimai, skundai apie UAB "Eiginta"


Komentaras:
Vardas:
 

Prašome čia rašyti tik komentarus apie įmonę (ne apie save, kad ieškote darbo). Akivaizdžiai šmeižikiški ar komentarai su keiksmažodžiais bus ištrinti. Prie skelbimo bus paskelbtas Jūsų IP adresas, kad esant reikalui, darbdavys galėtų nustatyti kas jį apšmeižė.

       Google apie UAB "Eiginta"
KurRasti apie UAB "Eiginta"
Verslo žinios apie UAB "Eiginta"