Vadybininkas /-ė (vyrai ir moterys)

Pobūdis: Medicininių prepatatų ir dekoratyvinės kosmetikos pardavimas Lietuvoje; Rezultatyvus bendravimas ir ryšių palaikymas su klientais; Produkto pristatymas klientams; Geriausias sprendimo ir jo pataikymo kliento suradimas; Darbas su kompiuteriu (exel, word);

Reikalavimai: Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Aktyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas pasiekti užsibrėžtą tikslą;
Atsakingumas, iniciatyvumas
Anglų kalba.

Atlyginimas 1500 Eur. "į rankas"

Kompanija "Mesoderma" siūlo aukščiausios klasės prekės ženklų produkciją, skirtą plastikos chirurgams, ortopedams, ginekologams, odontologams, dermatovenerologams ir kitos medicinos atstovams, taip pat kosmetologams, permanentinio makiažo ir kitiems specialistams. Taip pat siūlome įrangą ir prekes SPA centrams, grožio salonams. Rengiame pristatomuosius ir mokomuosius seminarus, suteikiame visą reikalingą informaciją jūsų verslui vystyti.

Mes siūlome aukščiausios klasės prekės ženklų produkciją – RegenLab, Teosyal, Sunekos, Juliette Armand, Swiss color, MC Cosmetics, Nunii, Ami Lasers, Magic needles, Spring Thread, TTVLift, U225 mezoterapinį šautuvą, Beyond, Weelko, Coolifting, Zimmer ir kt. Tai - geriausi produktai, skirti kosmetologams, dermatovenerologams, permanentinio makiažo specialistams, plastikos chirurgams, ortopedams, ginekologams, odontologams, SPA centrams, sporto medicinos atstovams.

Atstovaujame pasaulyje pripažintus prekinius ženklus. Rengiame pristatomuosius ir mokomuosius seminarus, suteikiame visą reikalingą informaciją apie šių linijų produktus.


Įmonė siūlo
Ilgalaikę ir perspektyvią darbovietę;
Puikias darbo sąlygas;
Priklausantį nuo darbo rezultatų atlyginimą;
Karjeros perspektyvą, kvalifikacijos kėlimą;
Įdomų, dinamišką darbą tarptautinėje sferoje ir vidaus rinkoje;
Draugišką kolektyvą.
Atlyginimas

Darbo patirtis: 1 metai
Atlyginimas: 2450 € iki mokesčių išskaitymo / apie 1498 € "į rankas"
Įmonė: UAB "Mesoderma"
Miestas: Kaunas
Kreiptis: avrian@sokratoclinica.lt
Paskelbta: 2023.11.20
Galioja iki: 2023.12.20
       Google apie UAB "Mesoderma"
KurRasti apie UAB "Mesoderma"
Verslo žinios apie UAB "Mesoderma"